~Dulce Maria~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Dulce Maria~

Ovo je 4um o Dulce Mariji
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 .............SMS.................

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
DuLcE&UcKeR
Admin
Admin
DuLcE&UcKeR


Broj poruka : 293
Datum upisa : 23.09.2008
Lokacija : Nis

.............SMS................. Empty
PočaljiNaslov: .............SMS.................   .............SMS................. Icon_minitimePon Dec 15, 2008 11:35 pm

pishite razne sms poruke
Nazad na vrh Ići dole
http://dulcemaria.ace.st
~/Dul_mi_estrella\~
Admin
Admin
~/Dul_mi_estrella\~


Broj poruka : 132
Datum upisa : 05.11.2008
Godina : 30
Lokacija : Siempre con RBD

.............SMS................. Empty
PočaljiNaslov: Re: .............SMS.................   .............SMS................. Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 12:20 am

evo ja sam nasla nekoliko ljubavnih






-Evo ti slika, stalno je gledaj, ako me volis, nekom je ne daj, ako ti srce za drugom pati, izvini, mali, sliu mi vrati.

-Nikada sebi da oprostim necu, sto sam pala na osmeh tvoj, zbog tebe sam izgubila srecu, ova je poruka oprostaj moj.

-Meni nisu potrebni ljudi, meni nisu potrebni sni, meni je potrebna ljubav, meni si potreban ti.

-Kada imas decka, iskeno ga voli, nemoj da ga aras, upamti-to boli!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bebesdeddulserbia.1talk.net
DuLcE&UcKeR
Admin
Admin
DuLcE&UcKeR


Broj poruka : 293
Datum upisa : 23.09.2008
Lokacija : Nis

.............SMS................. Empty
PočaljiNaslov: Re: .............SMS.................   .............SMS................. Icon_minitimeUto Jan 06, 2009 11:47 pm

Upravo mi je stigla:


Kad zadnji badnjak dogori,poslusaj srce sto ti zbori,a bog dragi rece srecno badnje vece!
Nazad na vrh Ići dole
http://dulcemaria.ace.st
*Maite*
Novi clan
Novi clan
*Maite*


Broj poruka : 75
Datum upisa : 28.01.2009

.............SMS................. Empty
PočaljiNaslov: Re: .............SMS.................   .............SMS................. Icon_minitimeSre Jan 28, 2009 5:45 pm

Ewo nekih:

Jos uvek zelim iskrenu plavu dubinu tvojih ociju, zelim da moja ruka dodirne tvoju, toplinu tvojih usana na usnama zelim, zelim da me ljubis volis do kraja.

Jedna devojka zaljubljena suze nocas mora kriti. Jedna devojka sad je tuzna a mogla je srecna biti!

Ljubav je zivot, ljubav je radost, ko ljubavi nema bednik je pravi jer covek zivi od ljubavi!

Kad izgubis ono sto najvise volis onda i dalje nastavljas da zivis mada je zivot taj gori od smrti.

Pitas me kako pesma moze da boli kad cujes zvuke tuzne i setne, tako je kada se voli neko ko je slucajno sreten.
Nazad na vrh Ići dole
*dulce_fan_*
Novi clan
Novi clan
*dulce_fan_*


Broj poruka : 34
Datum upisa : 04.04.2009
Godina : 28

.............SMS................. Empty
PočaljiNaslov: Re: .............SMS.................   .............SMS................. Icon_minitimeNed Apr 26, 2009 8:33 pm

evo jedne...
Ljubav...
opjevaše je mnogi pjesnici,
No najljepša pjesma, ime je tvoje,
Za mene jedina ljubav si TI.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





.............SMS................. Empty
PočaljiNaslov: Re: .............SMS.................   .............SMS................. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
.............SMS.................
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~Dulce Maria~ :: ~REBELDE OFF~ :: Swe i swashta-
Skoči na: